از حرفهاش میرنجم

از بعضی استدلالها و صحیت هاش دلم میشکنه

و بعد تو دلم و به خدای خودم میگم فقط سرش بیار

و البته طوری علتش رو بفهمه

یکم به خودش بیاد و بفهمه رفتارش درست نیست.

این حجم از خودشیفتگی و اعتماد به نفس کاذب واقعا داره آزارم میده.

خسته شدم از دستش

و چون هر روز رو به پیشرفته و علاوه بر اینکه نمیفهمه رفتارش و این طور حرف زدنهاش دل دیگران رو میشکنه روز به روز بدتر هم میشه و به شدتش افزوده میشه.

هیچی بارش نیست و توی همه زمینه ها صاحب نظره. فقط کافیه تو حرفی بزنی و اون دقیقا عکس حرف تو رو میزنه و پافشاری میکنه که اشتباه میکنی و فردا اگه تو عکس حرف خودت رو بزنی و بلا اون هم راستا بشی اون دوباره عکس حرف تورو میزنه و همچنان میگه تو اشتباه میکنه.

مهم نیست عقیده و نظر چی باشه موضوع اینه اون همیشه توی جبهه روبه رو ایستاده و فقط به دیگران میخواد بگه من میفهمم و من خوبم و شماها هیچی نیستید.

درد اینه که روی هم رفته از نظر انسانیت ادم خوبیه.

یه گاو ده من شیرده.

که همون یه خصلت بدش همه خوبیه اشو دراه تحت شعاع قرار میده.

و منی که باید بیشتر هر روزم رو تحمل کنم خسته کرده.

ازش خستم و ازش دلگیرم. طوری که با تمام خوب بودنش دلم میخواد یک بار هم که شده یه جوری بخوره که واقعا بفهمه چرا داره این اتفاقات براش میافته و یکم ادم بشه و خودش رو اصلاح کنه.

حضرت مقام مافوق لطفا قبل از اینکه اتفاق بد برات بیافته (که میدونم هیچوقت نمیافته) لطفا خودت بفهم. بفهم چی از دهنت میاد بیرون. اول فکر کن بعد حرف بزن نه که بعد از حرف زدن تازه فکر کنی داری چیمیگی. نه که به خاطر تعریف از خودت مدام به دیگران توهین کنی و به خاطر اینکه بگی تو بالایی دیگران رو پایین بکشی.

دست از قضاوت دیگران و تحلیل رفتارهاشون بردار. خسته شدم و انقدر کنار گوشم این اتفاقات افتادن که حس میکنم نکنه منم دارم شبیه بهش میشم و خوی اون رو میگیرم. نکنه منم.

اوه خدای من

همه رو به راه راست هدایت کن. من رو هم. علاوه بر این بهم پول بیشترم بده :)

من پول میخوام :)

(بدون هیچگونه بازخوانی و اصلاحی منتشر میشود)

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین وبلاگ ها

آخرین جستجو ها