* بدجوری مریض شدم

انفولانزا خفیف گرفتم - ولی حالم خیلی بده

* لیست کارهایی که باید انجام بدم رو اول صبح نوشتم و شروع کردم به انجام

الان بجر دومورد که بعدا باید انجام بشه یک ردیف تیک نشده دارم توی لیستم

که هیچ جوره حوصله انجامش رو ندارم

ولی کار مهمیه که باید انجام بشه

* داشتم همینطوری درباره انجام دادن یا ندادنش و اینکه اون تنها کاریه که انجامش ندادم (از بین کارهای نوشته شده توی لیست) فکر میکردم، یهو یادم افتاد من مدرسه و دانشگاهم که میرفتم هیچوقت برای امتحانات کتاب یا جزوه رو کامل نمیخوندم. 80 تا 90 درصد میخوندم و بقیه رو بی خیال میشدم ( البته به خاطر اینکه دیر شروع میکردم به خوندن و زمان کافی برای اتمامش نداشتم )

و الان میبینم این عادت بد چقدر در من نهادینه شده. الانم نمیتونم اون کارهای اخر رو تموم کنم.

وقتی کاری رو دوست ندارم انجام بدم میزارمش میمونه ته لیستم و بعد چون میشه جزء اون درصد های اخری یا کلا بیخیالش میشم یا دیگه مجبور بشم انجامش میدم.

* شاید همین عادت بدم روی زبان خوندنم هم سایه انداخته

* الان این شکلیم   :/

* هیچوقت دوست نداشتم فوق لیسانس بگیرم. کنکورشم شرکت نکردم. چند روز پیش یکی (از مدیران ارشد یکی از شرکتهای بزرگ دولتی) ازم پرسید فوق لیسانست چیه و بهش گفتم ندارم. یه جوری متعجب شد احساس کردم نکنه نقص عضو دارم :/

واقعا فوق لیسانس داشتن انقدر مهمه ؟ اونم توی ایرانی که صرفا مدرک میدن و تو چیز بیشتری یاد نمیگیری و اگه بخوای یاد بگیری واقعا خودتم بدون داشتن اون مدرک میتونی کتابها و چیزهایی که دوست داری رو مطالعه کنی و یاد بگیری.

* معلولیت دارم ولی نقص عضو نه.

معلولیت از نوع چپ دست بودن  :)

* زیباترین معلولیت دنیا چال روی گونه است. ( نمیدونم میدونستید یا نه ولی این اصطلاحیه که براش به کار میبرن)

چون چال روی گونه از معلولیت یه ماهیچه توی اون قسمت صورت ایجاد میشه :)

این معلولیت رو هم دارم ولی همچنان نقص عضو نه :/

* لینک

سامانه سنا جهت اطلاع از قیمت خرید و فروش نرخ ارز

اسکناس دلار امروز توی صرافی ها به مبلغ 115,500 ریال خریداری و به مبلغ 116,500 ریال به فروش میرسه.

همه صرافی ها اقدام به خرید و فروش نمیکنن. قبل از اینکه بخواین بهشون سربزنید حتما استعلام کنید.  ;)

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین وبلاگ ها

آخرین جستجو ها